Avaleht Tervis Aasta põllumees suusatab Tartu teatemaratonil
Aasta põllumees suusatab Tartu teatemaratonil

Aasta põllumees suusatab Tartu teatemaratonil

10. veebruaril toimub teistkordselt Tartu Teatemaraton, mis oma esimesel toimumiskorral osutus ülimenukaks tuues rajale 105 võistkonda, kelle seas olid nii kollektiivid, sõpruskonnad, sportlased kui perekonnad.

Sellel aastal on oma ettevõtte meeskonnaga otsustanud starti tulla Aasta Põllumehe tiitliga pärjatud Raivo Külasepp, kes asub starti üheskoos enda juhitava ettevõtte Grüne Fee kolleegidega.

Külasepp peab sportimist üheks parimaks viisiks, kuidas tööpingeid maandada ning Tartu Teatemaraton pakubki võimalust võtta ühes kolleegidega ette midagi põnevat. „Füüsiline ühistegevus väljaspool tööaega aitab luua nii head enesetunnet kui ka kasvatada ühtekuuluvustunnet äriühingus. Hea sisekliima sõltub paljus töötajate omavahelistest suhetest ja usun, et spordiüritusel osalemine aitab kaasa tööefektiivsuse tõusule,“ räägib Külasepp teatemaratonil osalemisest.

42. Tartu Maratoni võistluste direktor Indrek Kelk leiab samuti, et Tartu Teatemaraton on hea võimalus nii ettevõtetele kui teistele kollektiividele teha üheskoos midagi huvitavat. „Kahtlemata on töökliimas oluline meeskonnatöö oskus ja usun, et koos sportimine on üks viis selle saavutamiseks. Meeskonnatöö on palju rohkemat kui ühised töökoosolekud, tuleb osata arvestada üksteise tugevuste ja nõrkustega ning oma kaaslasi toetada“ sõnab Kelk ja lisab, et ettevalmistused nii Tartu Teatemaratoniks kui ka 42. Tartu Maratoniks käivad täie hooga.

2. Tartu Teatemaraton toimub 10. veebruaril ühes Tervis Plussi 12.

Tartu Maratoni Naistesõidu ja avatud raja 63, 31 ja 16 km sõitudega.

Veel enne aga toimub 20. jaanuaril Otepääl 42. Tartu Maratoni ühistreening ühes FIS World Snow Day’ga, millega avatakse ametlikult 42. Tartu Maratoni programm.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga