Avaleht Toitumine Gurmaanidele FOTOD! Art Priori sisekujundust peetakse aastapreemia vääriliseks
FOTOD! Art Priori sisekujundust peetakse aastapreemia vääriliseks

FOTOD! Art Priori sisekujundust peetakse aastapreemia vääriliseks

Art-Priori1Eesti Sisearhitektide Liidu poolt välja kuulutatud aastapreemia 2014 – 2015 konkursile laekunud 79 töö hulgas on žürii välja valinud 32 nominenti kaheksas kategoorias ning restoranide kategoorias on üks neljast kandidaadist restoran Art Priori, kujunduse autoriks on Art Life projekti meeskond.

Samas kategoorias on nominentideks veel ka restoran Noa, pubi Pööbel ja nuudlirestoran Tokumaru.

Kesklinnas asuva Art Priori kohta on öeldud — see on kunst seintel ja taldrikul, kus pehmed, loomingulised ja väljapeetud maitsed pakuvad külastajale elegantse ja üllatava toiduelamuse.

Art-Priori3

Žürii esimehe Eerik Olle sõnul esitati tänavusele konkursile rekordiline arv töid, mis muutis hindamisprotsessi tavapärasest keerukamaks ja aeganõudvamaks. Samas annab see märku eriala tugevusest ja tööde kvaliteedist ning kindlasti ka tellijaskonna kasvavast teadlikkusest – just nomineeritud tööde puhul võis täheldada tellija ja sisearhitekti tulemuslikku koostööd.

Art-Priori4

Preemiate võitjad tehakse teatavaks arhitektuurivaldkonna ühisel aastapreemiate gaalasündmusel 04. detsembril 2015 Arhitektuurikatlas, kus lisaks sisearhitektuuri preemiatele kuulutatakse välja Eesti Arhitektide Liidu, Eesti Maastikuarhitektide Liidu ja Eesti Kultuurkapitali arhitektuuri sihtkapitali preemiad.

Art-Priori5

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga