Avaleht Koos koroonast üle HAIGLAPERSONAL PALUB MÕISTVAT SUHTUMIST I Piirangud Pelgulinna sünnitusmajas seoses riigis kehtestatud eriolukorraga
HAIGLAPERSONAL PALUB MÕISTVAT SUHTUMIST I Piirangud Pelgulinna sünnitusmajas seoses riigis kehtestatud eriolukorraga

HAIGLAPERSONAL PALUB MÕISTVAT SUHTUMIST I Piirangud Pelgulinna sünnitusmajas seoses riigis kehtestatud eriolukorraga

Seoses Eestis kehtestatud eriolukorraga, mis puudutab koroonaviiruse pandeemilist levikut, on Pelgulinna sünnitusmajas võetud kasutusele mitmed piirangud. Haiglapersonal palub enda, lähedaste ning haigla töötajate tervise huvides neisse piirangutesse väga tõsiselt suhtuda ja neist kinni pidada.

Info sünnitajate kohta:

  • Juhul kui oled haigestunud koroonaviirushaigusesse (COVID-19) ja vajad sünnitusabi, teavita enne saabumist vastuvõtutuba telefonil 5342 4724. Nii saavad sealsed töötajad end sinu saabumiseks maksimaalselt valmis panna.
  • Alates 15.03.2020 ei ole lubatud isadel ja tugiisikutel viibida sünnituse juures, samuti ei ole isadel ja tugiisikutel lubatud viibida sünnitusmajas sünnitusjärgselt.
  • Sünnitusmajas viibijaid ei ole lubatud külastada ning neile ei ole lubatud tuua pakke.

Günekoloogilise probleemiga erakorraliselt pöördumisel:

  • Palun pöördu Pelgulinna sünnitusmaja erakorralisse vastuvõttu ainult äärmisel vajadusel.
  • Juhul kui oled haigestunud koroonaviirushaigusesse (COVID-19) ja vajad erakorralist günekoloogilist abi, teavita enne saabumist vastuvõtutuba telefonil 5342 4724. Nii saavad sealsed töötajad end sinu saabumiseks maksimaalselt valmis panna.

Info raseduskeskuse, naistenõuandla, viljatusravikeskuse ja noorte nõustamiskeskuse patsientidele:

  • Vastuvõtule lubatakse ainult patsient. Kaaslane ja laps(ed) ei ole vastuvõtule lubatud.
  • Kui oled ise haigestunud või saabunud hiljuti välisriigist või olnud kontaktis COVID-19 haigega, tühista vastuvõtt registratuuri telefonil 626 1314 või oma arsti/ämmaemanda kontakttelefonil ning palu vastuvõtuks uut aega.

Info perekeskuse ja perekooli loengute kohta:

  • Perekooli loengud ja perekeskuse tunnid ei toimu vähemalt kuni 04.05.2020.

NB! Palun jälgi infot Pelgulinna sünnitusmaja kodulehel www.synnitusmaja.ee ning Facebooki-lehel. Piiranguid võib tulla veel.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga