Avaleht Tervis HEA TEADA I Tervisetooteid saab tänasest osta ka 40-st Circle K teenindusjaamast
HEA TEADA I Tervisetooteid saab tänasest osta ka 40-st Circle K teenindusjaamast

HEA TEADA I Tervisetooteid saab tänasest osta ka 40-st Circle K teenindusjaamast

Tänasest, 09. juulist saab 40-st Circle K täisteenindusjaamast osta hädavajalikke tervisekaupu, näiteks vitamiine, esmaabitooteid nagu plaastrid ja põletushaavade geelid, toidulisandeid, rasedusteste ja külmetust leevendavaid tooteid.

„Inimeste elutempo muutub üha kiiremaks, seetõttu soovime Circle K teenindusjaamades võimaldada mugavat ostukohta kiire elutempoga inimestele, kust saab soetada kõik hädavajaliku nii kodusesse majapidamisse kui ka sõidukisse. Tihti tabavad inimesi tervisehädad ootamatult teel olles või hilisel ajal. Tervisekaupade lisamine tootevalikusse pakub võimaluse osta ka esmased tervisetooted teel olles ning sõltumata apteekide lahtiolekuaegadest, pakkudes seeläbi kiiret leevendust võimalikele tervisehädadele,“ lausus Circle K Eesti ASi kaubandusdirektor Diana Veigel.

Tervisekaubad on müügil Circle K 40-s täisteenindusjaamas üle Eesti. Koostöös Eesti suurima apteegiketiga Apotheka loodud tervisekaupade väljapanekus on saadaval nii vitamiinid, toidulisandid, immuunsust tugevdavad tooted, söetabletid, plaastrid, rasedustestid kui palju muud.

Apotheka frantsiisijuhi Marika Pensa sõnul on inimestele aina olulisem saada lihtsamatele tervisemuredele leevendust võimalikult kiiresti ja mugavalt. „Kuigi professionaalse apteekri nõuannet ei asenda miski, siis saab nüüdsest reisiapteeki täiendada ka teel olles. Loodame, et eestimaalased võtavad traditsioonilise ja hinnatud apteegi ning kaasaegse netiapteegi kõrval omaks ka Circle K teenindusjaamade tervisekaupade kontseptsiooni,“ kommenteeris Marika Pensa.

Veigel nentis, et tervisekaupade tootevalik laieneb vastavalt tarbijate eelistustele, hooajale ning tagasisidele. „Meie huvi on pakkuda esmaseid tervisekaupu, mida tarbijatel on kõige enam vaja ning mida on vastavalt seadusele lubatud teenindusjaamades müüa. Sellest tulenevalt oleme valmis tootevalikut laiendama ja muutma vastavalt meie klientide tagasisidele,“ selgitas Veigel. Ta lisas, et kindlasti hakkab tootevalik varieeruma vastavalt hooajale – näiteks suvel on haava- ja põletushoolduse toodete valik, talvel suurem immuunsust tugevdavate toodete valik.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga