Avaleht Tervis Koolitustesarja “Tervise teerajad” laupäevasel loengul räägib Tiit Trofimov inimkehast kui tervikust
Koolitustesarja “Tervise teerajad” laupäevasel loengul räägib Tiit Trofimov inimkehast kui tervikust

Koolitustesarja “Tervise teerajad” laupäevasel loengul räägib Tiit Trofimov inimkehast kui tervikust

Kadaka Konverentside koolitustesarja “Tervise teerajad” esimesel laupäevasel praktilisel loengul räägib Tiit Trofimov inimkehast kui tervikust ning meie närvisüsteemi ja keha omavahelistest seostest.

Paljud eestlased on kokku puutunud olukorraga, kus kurdetakse tugevaid kehalisi vaevusi, aga ei leita ei probleemi põhjust ega leevendust. Kuigi füüsiliselt võib kõik näida korras, on sellistel juhtudel sageli valu põhjustajaks tugev emotsioonide eiramine ja allasurumine. Loengul kõneleb Tiit Trofimov, kes on jooga, meditatsiooni ja närvisüsteemi vabastamise tehnikatega tegelenud juba 11 aastat. Tänu igapäevasele kehatööle teistega ning pikaaegsele iseenda emotsionaalkehaga tegelemisele on Tiidul väga head teadmised sellest, kuidas on võimalik inimese tervis korda saada ja vabaneda isegi rasketest haigustest.

Tiit Trofimov on joogaõpetaja, massöör, vaimsete seminaride ja vestlusõhtute korraldaja ning maailmarändur, kuid ka pikaaegne ettevõtja erinevatel elualadel alates rõiva- ja kinnisvaraärist kuni sisekujunduslahenduste teostamiseni. Tiit on lõpetanud Tallinna ülikooli kehakultuuri teaduskonna ja läbinud tohutul hulgal enesearengu- ja meditatsioonikursuseid. Ta on vaimse maastiku edendaja Eestis, kelle kireks on näidata inimestele mitmekülgseid võimalusi enesearenguks.

Seminar on eesti keeles ja kestab orienteeruvalt 2,5 tundi. Pääsmeid hinnaga 30 eurot saab osta Fienta.ee kaudu või Piletilevi müügipunktidest (lisandub vahendustasu). Osalejate arv üritusel on piiratud, et tagada hajutatus. Soovijatel on võimalused käte pesemiseks ja desinfitseerimiseks, saadaval on kaitsemaskid.