Avaleht Tervis Lux Express pakub Tallinna Hambakliiniku külastajatele soodustust
Lux Express pakub Tallinna Hambakliiniku külastajatele soodustust

Lux Express pakub Tallinna Hambakliiniku külastajatele soodustust

Lux Express hakkab Tallinna Hambakliinikusse reisijatele pakkuma 40% soodsamaid bussipileteid.

Kliiniku juhatuse esimehe Maksim Volkovi sõnul on väljaspool Tallinna elavatele inimestele 28. juunist jõustuva soodustuse eesmärk muuta ravi kättesaadavus mugavamaks. “Fakt, et paljud on sõitnud teise Eesti otsa vaktsineerima, kinnitab, et inimesed on nõus teisest Eesti linnast Tallinna sõitma, et ka hammaste eest hoolt kanda. Kuna ravime patsiente ka nädalavahetustel, siis soodsam võimalus arsti juurde reisida muudab kvaliteetse hambaravi kindlasti paljudele kättesaadavamaks,” lisas Volkov.

Koodi saab esialgu registratuurist kliinikus või telefoni teel vastuvõtule aega kokku leppides. Nii ühe suuna kui ka edasi-tagasi pileti ostmiseks saab koodi kasutada ainult Lux Expressi kodulehel.

Lisaks aitab bussifirma kaasa, et Tallinna jõudes saaksid reisijad bussijaamast mõnusalt Tõnismäe kliinikusse sõita ja pakub võimalust reisida bussis oma jalgrattaga. Jalgrattapileti saab broneerida ainult Lux Expressi kodulehelt, kui reisija on ostnud tavapileti. Kuna busside pagasiruumide suurus on siiski piiratud, saab igale reisile broneerida kuni viis jalgrattakohta. Lisaks on igas bussis ka jalgrattaümbrised, et kaitsta nii kaherattalist kui ka muud pagasit.