Avaleht Toitumine Gurmaanidele Muusik Artjom Savitski: olen lihasõber, kuid vegeburgeri võtaks järgmine kord Tulekodus ka ise
Muusik Artjom Savitski: olen lihasõber, kuid vegeburgeri võtaks järgmine kord Tulekodus ka ise

Muusik Artjom Savitski: olen lihasõber, kuid vegeburgeri võtaks järgmine kord Tulekodus ka ise

Tallinnas Mustamäel asub üks uudne söögikoht, Tulekodu, mille eripäraks on gurmeeburgerid — Tule perenaine Veronika Padar on nimelt võtnud nõuks tõestada, et burger võib ka tervislik olla. Et selles veenduda, käis kohal ka muusik Artjom Savitski oma kauni kaasa Annaga.

Artjom kinnitab alustuseks, et ta on väga suur kvaliteetse burgeri sõber. “Burger on minu jaoks ikka kodukootud, lahtisel tulel tehtav ja heast veise- või lambahakklihapihvist koosnev gurmee toit, mida täiendavad isetehtud kastmed, huvitavad juustud ja värsked juurviljad,” kirjeldab ta oma unelmateburgerit. Olgu ka öeldud, et just selliseid Tulekodu ka pakub.

Oma külaskäigul valis Artjom lambahakklihaburgeri suitsujuustuga, tema kaasa aga valis vegeburgeri. “Mõlemad burgerid olid väga head ja eriti üllatas vegeburger. Ise olen pigem lihasõber, kuid vegeburger oli nii maitsev, et seda võtaks järgmine kord ka ise,” jagab Artjom oma gurmeeburgeri kogemust.

Tulekodu asub Mustamäel, aadressil Vilde 60a ja lisaks gurmeeburgeritele saab seal ka jäätisekokteile, grillil küpsetatud kartulipalle, tervislikke salateid ja smuutisid.

Kommentaarid