Avaleht Koos koroonast üle OLE TEADLIK I Regionaalhaigla loob mobiilse ravitegevuse lisavõimekuse kriisideks
OLE TEADLIK I Regionaalhaigla loob mobiilse ravitegevuse lisavõimekuse kriisideks

OLE TEADLIK I Regionaalhaigla loob mobiilse ravitegevuse lisavõimekuse kriisideks

Regionaalhaigla projekt kriisireageerimise võimekuse suurendamiseks mõeldud mobiilse ravipinna loomiseks sai Coca-Cola Fondi rahastusmeetmest toetuse. Mobiilne ravipind valmib sügisel.

COVID-19 viiruse leviku alguses avas Coca-Cola Fond rahastusmeetme „Me oleme selles koos“, et tugevdada kohalike kogukondade toimetulekut kriisiga. Programmis osalemiseks valis Regionaalhaigla välja mobiilse ravikonteineri investeeringu. Aprillis kiitis fond projekti heaks ja tegi otsuse toetada mobiilse konteineri soetamist, mida on võimalik kasutada ravitöö korraldamiseks kriisiolukorras.

„Mobiilne ravipind parandab kriisireageerimise võimekust Regionaalhaigla teeninduspiirkonnas Põhja- ja Lääne-Eestis, kus kokku on ca 0,8 miljonit elanikku,“ ütles Regionaalhaigla juhatuse esimees Agris Peedu. Valitud lahendus võimaldab paigaldada kiirelt mobiilne pind ravitegevuseks, teostada triaazh viiruse leviku korral väljapool põhihoonet, vähendades sellega infektsiooni riske. Samuti luuakse nii võimekus paigaldada triaazh või ajutine EMO pind väljapool haigla töökeskkonda kui selleks tekib vajadus masskannatanute situatsioonist tulenevalt.

Konteinerlahendus valmib koostöös ettevõttega OÜ MDSC Systems käesoleva aasta sügise alguseks.

„Otsustasime kriisi ajaks peatada kõik oma turunduskampaaniad ning suunatud kogu meie tegevus oma töötajate ja kogukondade turvalisuse ning heaolu tagamiseks. Meil on heameel, et Coca-Cola Fondi kriisiabi meetmest sai Regionaalhaigla rahastuse mobiilse ravipinna soetamiseks“ ütles Nele Normak, Coca-Cola Baltikumi kommunikatsioonijuht.

Coca-Cola Fond

Coca-Cola Fond on The Coca-Cola Company peamine heategevusorganisatsioon, mis asutati 1984. aastal ning nende aastate jooksul on fond kogu maailmas panustanud enam kui miljard dollarit toetusi jätkusuutlike kogukonna algatuste toetamiseks. Enamus rahastustest on suunatud naiste ettevõtlikkuse edendamiseks, veeökosüsteemide ja kogukondade heaolu tõstmiseks ning katastroofiabiks.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga