Avaleht Tervis Radisson Blu tutvustas programmi, millel on kaardistatud jooksurajad
Radisson Blu tutvustas programmi, millel on kaardistatud jooksurajad

Radisson Blu tutvustas programmi, millel on kaardistatud jooksurajad

Radisson Blu Sky Hotel Tallinn
Radisson Blu Sky Hotel Tallinn

Maailma juhtivamaid hotellikette Radisson Blu tutvustas eelmisel nädalal uut programmi #BluRoutes, mis pakub Radissoni hotellide külastajatele jooksu- ja rattamarsruute peatumispaiga ümbruses. Tallinnas kulgeb Radissoni Blu soovitatud jooksurada ümber südalinna.

Jooksu- ning rattaraja algus- ja lõpp-punkt asuvad alati hotellis. #BluRoutes programm pakub hotellikülastajatele sportimisvõimalusi ka siis, kui nad reisivad ning harjumuspärane trenn koduses keskkonnas jääb seetõttu ära.

“Väga paljud inimesed teevad regulaarselt sporti ning #BluRoutes programm aitab spordipisikuga nakatunutel trenni teha ka siis, kui nad parasjagu pole oma kodukohas,” ütles Radisson Blu brändingu osakonna asepresident Rose Anderson. Ta lisas, et iga raja on kokku pannud vastava hotelli töötajad, kasutades ära iga linna parimaid omadusi.

Radisson Blu Sky Hotel TallinnRadisson Blu Balti regiooni piirkonnadirektor Ronald Smithjes kinnitas, et hotellide külastajad – kas äri- või puhkusreisil olijad –  hindavad üha rohkem sportimisvõimalusi, sest inimesed tahavad vormis püsida. “Ratta- või jooksutiir aitab säilitada tervislikku elustiili, samas pakub ka head lõõgastust peale pikka tööpäeva. #BluRoutes programmi abil saab lõpuks ka hotellist välja minna ning ei pea piirduma vaid sisebasseini või jõusaaliga.” Smithjesi sõnul aitab hotelli ümbruses olev jooksurada ka külastatava linnaga paremini tuttavaks saada. Ta lisas, et Radisson Blu hotellid on aastaid panustanud oma külastajate tervisliku eluviisi toetamisse. Smithjese kinnitusel ühinevad ülejäänud Radissoni hotellid #BluRoutes programmiga aasta lõpuks.

Programmis osalevad hotellid koostavad ühe või mitu erineva raskusastmega rada, mille algus- ja lõpp-punkt on alati hotellis. #BluRoutes rajad leiab Radisson Blu One Touch nutirakenduse abil, mille saab alla laadida juba õige varsti. Rakendusse on muuhulgas lisatud kogu hotelli teenuseid puudutav info, lisaks ka kohaliku piirkonna info.

Hotelli külalised saavad nutirakenduses valida hotelli ning alamenüü “Out and About” peal vajutades tutvuda #BluRoutes programmiga. Spordiradadega saab samuti tutvuda hotelli koduleheküljel või hotelli vastuvõtulauast paberkandjal kaarti küsides.

19 Radisson Blu hotelli on #BluRoutes programmiga juba ühinenud, nende seas ka 3 Baltikumis asuvat hotelli – Radisson Blu Elizabete hotel Riias, Radisson Blu Sky hotell Tallinnas ning Radisson Blu Royal Astorija Hotel Vilniuses. Tallinnas asuv Radisson Blu Sky hotell pakub külastajatele 5 kilomeetrist ringi südalinnas.

Radisson Blu hotelliketti kuulub üle 275 hotelli ning neid võib leida üle kogu maailma suurtes linnades, lennujaamade läheduses ning puhkuse sihtkohtades. Eestis asub 2 Radisson Blu hotelli, mõlemad Tallinna kesklinnas. Baltikumis kokku on 9 hotelli, lisaks Eestile asub 4 hotelli Lätis ja 3 Leedus.

Kõik #BluRoutes programmis osalevad hotellid leiab radissonblu.com/bluroutes lehelt.

Radisson Blu hotelliketist
Radisson Blue on üks maailma juhtivamaid hotellikette, opereerides üle 275 hotelli 62 riigis. Hotelliketi elav, kaasaaegne ja professionaalne teenindus, samuti kõikide hotellide isikupärased teenused sobivad moodsa reisimiskultuuriga ning pakuvad 100% rahulduse garantii.

Radisson Blu kuulub Carlson Rezidori Hotel gruppi, kuhu lisaks kuuluvad Quorvus Collection, Radisson, Radisson Red, Park Plaza, Park Inn by Radisson ja Country Inns & Suites by CarlsonSM. Lisainfo ja reserveeringud aadressil www.radissonblu.com.

Carlson Rezidor Hotel grupist
Carlson Rezidor Hotel Group on üks maailma suurimaid ja dünaamilisemaid hotellikette, kuhu kuulub üle 1350 hotelli ning koos praegu arendatavate hotellidega opereerib kett üle 180 000 hotellitoa. Carlson Rezidor Hotel grupi hotelle on üle 105 riigis. Carlson Rezidori portfooliosse kuulub aukartust äratav hulk rahvusvahelisi kaubamärke: Quorvus Collection, Radisson Blu®, Radisson®, Radisson Red, Park Plaza®, Park Inn® by Radisson ja Country Inns & Suites By CarlsonSM. Enamus hotellides saavad külalised koguda boonust ka Club CarlsonSM programmi raames. Carlson Rezidor Hotel grupp pakub tööd 88 000 inimesele üle maailma ning peakontorid asuvab Minneapolises ja Brüsselis.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga