Avaleht Koos koroonast üle REAALAJAS JÄLGIMINE I Jälgi reaalajas koroonaviiruse haiguse levikut Eestis
REAALAJAS JÄLGIMINE I Jälgi reaalajas koroonaviiruse haiguse levikut Eestis

REAALAJAS JÄLGIMINE I Jälgi reaalajas koroonaviiruse haiguse levikut Eestis

Koroonaviiruse haigusest tingitud kriisiolukorra tõttu on inimestel suurenenud infovajadus reaalajas andmete järele. Maailma terviseorganisatsiooni WHO ja USA Johns Hopkinsi Ülikooli poolt loodud ArcGIS Online interaktiivsetel kaartidel on nähtaval andmed viiruse CoV-19 leviku kohta maailmas, kuid paraku ei ole kaardil nähtav täpsem kohalik info, mis on vajalik just Eestis elavatele inimestele või neile, kes üritavad välismaalt tagasi kodumaale naasta. Johns Hopkins Ülikooli ArcGIS Online kaardirakendus on leitav SIIT!

Hetkeolukorra jälgimiseks Eestis oleme loonud kaardirakenduse, mis kasutab maailma juhtiva geoinfo tehnoloogia korporatsiooni Esri pilvepõhist keskkonda ArcGIS Online ja tänu sellele on nüüd veebis võimalik näha nakatunute arvu Eesti erinevates maakondades reaalajas. Koroonaviiruse haiguse COVID-19 Eesti info jälgimine interaktiivsel kaardil saab näha SIIT!

Esri ametlikuks esindajaks Eestis on AlphaGIS OÜ, kes omalt poolt soovib, et oskaksime ennast hoida ning oleksime õigeaegselt informeeritud. Seetõttu oleme koondanud ühele veebilehele kõik olulisemad ametkonnad, kelle teadetest ning tegevustest viiruse leviku ajal abi on. COVID-19 veebiportaal on leitav SIIT!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga