Avaleht Tunnustus Regionaalhaigla aastaalguspeol kuulutati välja Aasta Tohter ja Aasta Kolleeg 2022
Regionaalhaigla aastaalguspeol kuulutati välja Aasta Tohter ja Aasta Kolleeg 2022

Regionaalhaigla aastaalguspeol kuulutati välja Aasta Tohter ja Aasta Kolleeg 2022

Möödunud neljapäeva, 19. jaanuari õhtul toimus Kultuurikatlas Regionaalhaigla aastaalguse tunnustusõhtu – tunnustusüritus haigla töötajatele, et tunda üheskoos rõõmu 2022. aastal tehtud töö ja pingutuste üle. Tunnustusõhtul tunnustati Regionaalhaigla Aasta Tohter tiitliga hematoloogiakeskuse juhatajat dr Mariken Rossi, Aasta Kolleegi tiitliga koolitusspetsialisti Kristi Remmikut.

Foto: Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Sarnaselt varasemate aastatega selgitati ka seekord Regionaalhaigla Aasta Tohter ja Aasta Kolleeg välja rahvahääletuse tulemusel. Kahe vooru lõpptulemusena selgusid ülekaalukad võitjad – Regionaalhaigla Aasta Tohter 2022 on hematoloogiakeskuse juhataja dr Mariken Ross, Aasta Kolleeg 2022 koolitusspetsialist Kristi Remmik. Palju õnne!

Kolleegid on kirjeldanud dr Rossi järgmiselt: Meeldiv ja väga selge sõnumiga arst. Südamlik oma tegevuses, hooliv ja korrektne. Eriline inimene, kes kõike jõuab, on väga tark ja avarapilguline ja samas nii soe ja erakordselt hea suhtlemisstiiliga. Suurepäraste teadmiste ja hea suhtlejana hindamatu kaasamõtleja, valmis süvenema ja leidma lahendusi kõikvõimalikes olukordades, südikas ja empaatiline inimene, kes paistab arstikitli alt välja ka võluva ja heasüdamliku inimesena. Tohter saja ametiga! Kõige ettevõtlikum inimene, kes oskab tasakaalustada end tuhande ülesande vahel!

Foto: Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Ja Kristi Remmikut nii: Suurepärane koostööpartner läbi aastate. Alati heatujuline, sõbralik ja abivalmis. Kolleeg, kes igas mõttes väärib tunnustamist! Kristi tugi kliinilisele personalile on hindamatu ja see omakorda on aidanud meie patsientide käsitluse kvaliteeti tõsta. Hindamatu abi konverentside ja koolituste korraldamisel. Väga koostöövalmis, positiivne ja pühendunud kolleeg. Temaga on lust korraldada koolitust või konverentsi. Ta on alati kohal ja üritab alati anda endast parima, et kõik õnnestuks. Tema peale saab olla 110% kindel. Kristi ON SUPER!