Avaleht Koos koroonast üle SAAREMAA KUTSUB APPI I Kuressaare haigla kutsub teisi Eesti meedikuid endale appi
SAAREMAA KUTSUB APPI I Kuressaare haigla kutsub teisi Eesti meedikuid endale appi

SAAREMAA KUTSUB APPI I Kuressaare haigla kutsub teisi Eesti meedikuid endale appi

Saaremaal on üle 100 kinnitatud koroonaviiruse juhtumi, mis on ligi kolmandik Eestis positiivse proovi andnutest. Seetõttu on Kuressaare haigla pöördunud abipalvega kõigi Eesti meedikute poole.

Heade uudiste portaal avaldab avaliku pöördumise.

Lugupeetud Eestimaa meedikud,

Saaremaal on üle 100 kinnitatud koroonaviiruse juhtumi ning palju nakatunuid tegelikult on, ei tea keegi. Saarlased on kanged, pole kahtlust, ning meie eesliin töötab nii, kuis jaksab.

Hetkel on küll olukord rahulik, aga me ei tea, mis saab homme. Ega ülehomme. Tahame kindlustada oma eesliini töötajatele EMOs ja kiirabis abikäsi, et kindlustada meie kogukonnale parim võimalik abi.

Oleme saatnud abipalvena üleskutse selle õppeaasta arstiõppe tudengitele, kes on meil olnud praktikal või tööl abiarstina ning loodame, et kellelgi õnnestub hoolimata niigi keerulisest olukorrast terves riigis meie palvele reageerida.
See üleskutse on kõigile meedikutele.

Hetkel oleme ülimalt tänulikud Indiast pärit dr. Ashile, kes on andnud oma nõusoleku, ning dr. Ekke Nääbile, kes on samuti meil abis.

Kui kellelgi on võimalust ja soovi meid aidata, ootame teid väga. Täpsema informatsiooni saamiseks kirjutage lea.kalaus@saarehaigla.ee.

VAATA KA TV3 VIDEOT!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga