Avaleht Tervis Sari “Tervise teerajad” keskendub õnnelikele lähisuhetele
Sari “Tervise teerajad” keskendub õnnelikele lähisuhetele

Sari “Tervise teerajad” keskendub õnnelikele lähisuhetele

29. aprillil selgitab Kadaka Konverentside sarja “Tervise teerajad” veebikoolitusel inimsuhete dünaamikaid ja konstellatsioonide kasutusvõimalusi terapeut ja konstellöör Kadri Riisik.

Konstellatsioonid on Bert Hellingeri väljatöötatud rühmatöömeetod, mille abil tehakse nähtavaks alateadlikud mustrid ja suhete seosed. Mõnikord kasutatakse selle kohta ka väljendit “süsteemsed lahendused”, sest just lahendustele suunatud muudatused toovad mõistmise ja sisemise selguse ning aitavad maandada pingeid. Kontsellatsioonimeetodiga alateadlikke dünaamikaid tuvastades avastatakse väljakutseid, mis takistavad kasvamist ja õppimist: välja tulevad varem varjus olnud ja teadvustamata suhtemustrid.

Harmoonilisteks paarisuheteks on vaja teadvustada nähtamatuid tegureid, nagu enda ja partneri päritolu, perekond, suguvõsa varjatud dünaamikad ja palju muud. Kõik tulevad suhetesse oma pagasiga, millest osa on teadvustatud, osa aga varjatud kujul. Just neid nähtamatuid mõjutajaid on võimalik nähtavaks teha süsteemse konstellatsiooni abil. Nii ongi 29. aprilli loengus juttu sellest, mis on õnnelike paarisuhete eeldusteks ja mis mõjutavad suhteid enim, toetudes konstellatsioonimeetodile.

Kadri Riisik on armastatud konstellöör, kes on lõpetanud Moskva Süsteemsete Lahenduste Instituudi perekonstellatsioonide eriala. Kadri teeb populaarseid töötubasid, individuaalseid vastuvõtte ja koolitusi, kirjastab konstellatsiooniraamatuid ja organiseerib maailma tipptasemel konstellööride töötube, seminare ja täiendõpet Eestis.

Loeng toimub veebiülekandena ja eesti keeles. Registreeruda saab Fientas ja Piletilevi müügipunktides (lisandub vahendustasu). “Tervise teerajad” on koolitussari, mis aitab erinevate alade spetsialistide juhendamisel leida oma tõde tervislikust elust. Mai alguses tuleb sarja aianduseris juttu kasvuhoone ABC-st (Liina Järviste, 04.05), stressi juhtimisest (Triin Möldre, 05.05), ärevusest ajurveeda vaatepunktist (Mirjam Hakkaja, 06.05) ja seljatervisest (Anne Tipner-Torn, 08.05).