Avaleht Tervis Sotsiaal- ja Tervishoiuamet korraldab seminari “Ligipääsetav Tallinn”
Sotsiaal- ja Tervishoiuamet korraldab seminari “Ligipääsetav Tallinn”

Sotsiaal- ja Tervishoiuamet korraldab seminari “Ligipääsetav Tallinn”

Seminar Ligipääsetav TallinnTallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet korraldab 11. veebruaril Tallinna Puuetega Inimeste Kojas aadressil Endla 59 seminari „Ligipääsetav Tallinn“, kus tutvustatakse Tallinna ligipääsetavuse tegevuskava ja käsitletakse teisigi puuetega inimeste toimetuleku teemasid.

Seminari avab kell 13 abilinnapea Merike Martinson, seejärel tutvustavad Tallinna linnauuringute sektori töötajad Liina Kilemit ja Anu Rentel ettevalmistust puuetega  tallinlaste toimetuleku ja tööeluga hõivatuse  uuringu läbiviimiseks, ligipääsetavuse tegevuskava  esitlevad Marina Runno ja Jüri Järve Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuametist, eluruumide kohandamise praktikast Tallinnas teeb ettekande sotsiaal- ja tervishoiuameti peaspetsialist Kerti Kollom-Seidelberg, struktuurfondide tugimeetmeid  töötavale puudega inimesele eluruumide kohandamiseks tutvustab sotsiaalministeeriumi peaspetsialist Marek Atonen.

Seminari modereerib Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti sotsiaalhoolekande- ja terviseosakonna teenuste ja toetuste sektori peaspetsialist Marina Runno.

Üritus lõpeb kell 16.

 

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga