Avaleht Toitumine TÄNA ÕHTUL! Pagarisaates selguvad finalistid
TÄNA ÕHTUL! Pagarisaates selguvad finalistid

TÄNA ÕHTUL! Pagarisaates selguvad finalistid

pagarisaade1TV3 saate „Eesti parim pagar“ on osalistel pinge laes, sest finaal koputab uksele. Tänaseks teemaks on maailma maitsed.

Alustuseks tuleb tegijail valmis saada pavlova. Õrn koogipõhi eeldab tundlikku kätt ja head närvi. Kiirustamine ja ärevus või vähene kogemus lõhub ära ühe osalise koogipõhja. Teised koogikesed rõõmustavad silma suviste värvide ja maitsetega.

Teiseks ülesandeks on lõhekulebjaaka. See on Ants Uustalu retsept ja kulebjaaka valmistamise juures Ants nalja ei mõista. Paljud osalejad pole paraku kulebjaakat elus sees näinud ega proovinudki. Saati siis küpsetanud.. Pääsu aga pole ja kõik üritavad endast parima anda. Mõne jaoks on see eriti keeruline. Nimelt on meeleheitel on osaleja, kes kala silmaotsaski ei salli. Iiveldusega võideldes sünnib küpsetis, mis loodab vaid heale õnnele.

pagarisaade4

pagarisaade5

Ka kolmas ülesanne ei anna armu. Tarte tatin ehk tagurpidi õunapirukas on tehniliselt keeruline ning eeldab magusa ja hapu head kooskõla. Lisaks sellele ei tohi küpsetis peale vormist väljavõtmist laiali laguneda. Kas kõik saavad sellega hakkama?

pagarisaade8

Karamelline ning õunane kook õnnestub vaid tublimail. “See on soe õunakompott toorel tainal!” Kelle küpsetis pälvib nii hävitava hinnangu, kelle oma laguneb laiali?

pagarisaade9

Kes pääsevad finaali?

„Eesti parim pagar“ on TV3 eetris täna algusega kell 20.30.

pagarisaade2 pagarisaade1

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga