Avaleht Tervis TEE:ROHKEM võistlus ärgitab tervislikult liikuma
TEE:ROHKEM võistlus ärgitab tervislikult liikuma

TEE:ROHKEM võistlus ärgitab tervislikult liikuma

TEE ROHKEM võistlus ärgitab tervislikult liikumaTäna alustavad tuntud näitleja ja laulja Merilyn Jurman ning üheksa noort naist ja meest mõõduvõttu aktiivses elustiilis. Mõõtes elektroonilise käevõru abil pidevalt oma füüsilist koormust, toitumist ning puhkamist, ärgitavad nad kõiki rohkem liikuma ning tervislikumalt elama.

Marilyn Jurmani arvates on põnev teada, mitu sammu iga päev oled astunud ja palju kaloreid kulutanud.

„Väga lahe on enda tulemusi internetis võrrelda teiste elektroonilist käevõru kandvate aktiivsete noortega,“ ütles Marilyn Jurman.

Aktiivse elustiili võistluses osalevad Albert Benedik, Carine Jessica Kostla, Triin Lindau, Märtin Makkar, Jüri Pukman, Liisa Põldma, Valdek Rohtma, Liina Sepp ja Mari-Helena Toompere.

Võistluse lõpus hindab osalejate tulemusi spordi- ja elustiili ekspertidest koosnev žürii. Sinna kuuluvad Eesti Tervise Fondi juhataja ja perearst Eero Merilind, ajakirja Tervis Pluss tegevtoimetaja Maret Einmann, Tervise Arengu Instituudi töökoha terviseedenduse vanemspetsialist Külli Luuk, Kuressaare Linnavalitsuse arendusnõunik Anu Vares, ERRi portaali Menu.ee toimetaja Kerttu Kaldoja ja Sotsiaalministeeriumi tervishoiuosakonna juhataja Heli Paluste.

Comment(1)

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga