Avaleht Koos koroonast üle TREPIKOJAD PUHTAKS I Kristiines said trepikodade puhastamiseks abi ligi kakssada viiskümmend korteriühistut
TREPIKOJAD PUHTAKS I Kristiines said trepikodade puhastamiseks abi ligi kakssada viiskümmend korteriühistut

TREPIKOJAD PUHTAKS I Kristiines said trepikodade puhastamiseks abi ligi kakssada viiskümmend korteriühistut

Tallinna linnaosavalitsused jagasid korteriühistutele tasuta üldpuhastusainet viiruste tõkestamiseks. Kristiines lõpeb jagamine 15. mail ja tänase seisuga on jagatud üle 300 kanistri puhastusainet. Kokku on saanud abi 243 korteriühistut.

Kristiine linaosa vanem Jaanuse Riibe tänas korteriühistuid, kes on oluliselt parandanud majades üldpindade puhastamise taset ja korraldanud täiendavat märgpesu trepikodades.

„Üldpuhastusvahendiga saab märgpesu abil tõhusalt tõrjuda viirust trepikodade kontaktpindadelt, eelkõige trepikäsipuudelt, postkastidelt, liftide, valgustite lülititelt ja mujal. Tänase seisuga on täiendavat abi saanud 243 korteriühistut ja eesmärk on saavutada üldkasutatavates ruumides puhtam ja turvalisem keskkond,“ rõhutas Riibe.

Tasuta üldpuhastusvahendi jagamine lõpeb Kristiines sel reedel. Märgpuhastus on seni teadaolevalt kõige tõhusam viis pindade nakkusohutuks tegemisel.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga