Avaleht Tervis Turule jõudis ainulaadne toitumiskavade planeerija Veebitreener
Turule jõudis ainulaadne toitumiskavade planeerija Veebitreener

Turule jõudis ainulaadne toitumiskavade planeerija Veebitreener

VeebitreenerOÜ Fitnessteami uus toode – toitumiskavade kodune planeerija Veebitreener.ee muudab personaalse toitumiskava koostamise igaühele
jõukohaseks.

„Kui varem pidi personaalse toitumiskava saamiseks pöörduma personaaltreeneri poole, siis nüüd on tänu Veebitreenerile kõigil võimalik endale personaalne toitumiskava ise kodus kokku panna,“ selgitab Veebitreeneri arendaja ja toitumisspetsialist Heikki Mägi.

Mägi sõnul arvutab Veebitreener inimese tehtud valikute ja kaalulangetamise eesmärkide põhjal välja just õige koguse ja toiteainete vahekorraga portsjonid: „Inimene saab ise valida, mida ja kui tihti ta süüa tahab – Veebitreener aga näitab, kui palju ning mis vahekorras seda teha tuleks.“

Mägi lisab, et sellist funktsiooni ei paku Eestis hetkel ükski teine turul olev toitumisprogramm.

Kuigi Veebitreener on mõeldud eelkõige kaalulangetamiseks, soovitab Mägi seda ka igapäevaselt mitmekülgse ja tervisliku toitumise planeerimiseks.

OÜ Fitnessteam on alates 2009. aastast treening- ja toitumisprogrammide müügiga tegelev ettevõte. Samale firmale kuulub ka Eesti üks suurimaid sellealaseid kaubamärke Kaalustalla.ee. Lisaks Eestile tegutseb ettevõte ka Soome, Vene, Briti ja USA turul.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga