Avaleht Tervis Uued kodus kasutatavad kiirtestid Eestis!
Uued kodus kasutatavad kiirtestid Eestis!

Uued kodus kasutatavad kiirtestid Eestis!

Uued kodused kiirtestis EestisMeditsiinisektoris otsitakse üha kulutõhusamaid ja patsiendile kättesaadavamaid lahendusi enim levinud haiguste tuvastamiseks. Meditsiinisektori kõige kiiremini kasvav osa on personaalmeditsiin, mille üheks eesmärgiks on tuua kiired lahendused inimesele koju  ja avastada haigused juba enne sümptomite avaldumist. See omakorda tagab kiirema ravi, efektiivsema ravitulemuse ja vähem tüsistusi. Haigustest paranemiseks on oluline just kiire diagnoosimine ja ravi.

Alates juunikuust on Eestis saadaval InTime kaubamärgi all Euroopas laialt kasutatavad koduseks teostamiseks mõeldud kiirtestid. Tähtsamateks kodus kasutatavatest testideks on maohaavandite-, klamüüdia-, uroinfektsiooni-, soolestiku polüübi (Helicobacter pylori)-, kolesterooli- ja vaginaalse pH-taseme tuvastamise kiirtestid. Kiirtestimistooteid iseloomustab lihtne kasutusviis, kiire ja täpne vastus kodust lahkumata. Seejuures tuleb silmas pidada, et testid on skriinimiseks andes esmase tulemuse, haiguse diagnoosimiseks ja vajadusel raviks tuleb siiski pöörduda arsti poole.

InTime kaubamärgi alla on koondatud ohutud, turvalised ja mugava kasutusviisiga kiirtestid, mis annavad kiire vastuse kahtluse korral. Testpakendid sisaldavad täpseid kasutusjuhiseid nii eesti- kui vene keeles, muutes testi läbiviimise kõigile käepäraseks ja arusaadavaks. Igal inimesel peab olema võimalus hoolitseda enda ja oma lähedaste tervise eest.

Teie tervis on Teie tulevik!

Tooted ja täpsema informatsiooni leiab SIIT!
Tuuli Mäemat

Kommentaarid