Avaleht Tervis VAATA VIDEOT! Veet Mano õpetab tehnikaid selja- ja kaelavaludest vabanemiseks
VAATA VIDEOT! Veet Mano õpetab tehnikaid selja- ja kaelavaludest vabanemiseks

VAATA VIDEOT! Veet Mano õpetab tehnikaid selja- ja kaelavaludest vabanemiseks

IMG_4553Veet Mano jätkab Eestis selja- ja kaelavaludest vabanemise kursusega. 6. juunil leiab Rae vallas Aruvalla külas Lilleorus aset Veet Mano seminari “Selja- ja kaelavaludest vabaks!” teine osa, kus uuritakse sügavamalt erinevaid tehnikaid kaelale, pöörates erilist tähelepanu sellele, kuidas toimida, kui kaelalülid on oma õigest positsioonist väljas, mis on ka tihtipeale peavalude ning kaela vähese liikumise üheks peamiseks põhjuseks.

Veet Mano näitab lisatehnikaid alaseljale, mida esimesel kursusel näidata ei jõudnud, ja mis aitavad vabastada stressi, valu ja pinget alaseljas ning annavad rohkem liikumisvabadust ilma valudeta. Samuti praktiseeritakse tehnikaid ja venitusi, mis aitavad selja keskosa erinevate probleemide korral. Veet Mano tutvustab detailsemalt ka tehnikaid skolioosiga (lülisamba kõverdumine) tegelemiseks.

Massaažigrupp on praktiline, kõiki tehnikaid saab Veet Mano juhendamisel õppida tegema nii iseendale kui kellegi teise seljaprobleemide lahendamiseks.

Veet Mano on aidanud juba üle 10 aasta inimesi, kes vaevlevad selja- ja kaelavalude käes. Ta on välja töötanud ainulaadsed ja väga efektiivsed tehnikad ala- ja ülaselja ning kaelavalude raviks. Paljud inimesed on tänu nendele tehnikatele pääsenud operatsioonidest ning vabanenud migreenidest, mis on tihtipeale tingitud kaelaprobleemidest.

Rohkem infot leiab SIIT!

VAATA VIDEOT!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga