Avaleht Koos koroonast üle VÕIMALUS TELLIDA RAAMAT I Dr Riina Raudsiku uut ilmuvat raamatut “Kuidas olla terve” on võimalik ette tellida
VÕIMALUS TELLIDA RAAMAT I Dr Riina Raudsiku uut ilmuvat raamatut “Kuidas olla terve” on võimalik ette tellida

VÕIMALUS TELLIDA RAAMAT I Dr Riina Raudsiku uut ilmuvat raamatut “Kuidas olla terve” on võimalik ette tellida

Dr Riina Raudsiku uus raamat “Kuidas olla terve” ilmub juba 25. märtsil. Raamatut on võimalik ette tellida Pilgrimi e-poest ning armastatud arsti tervisetarkused tulevad sulle mugavalt ja kontaktivabalt koju.

Kuidas püsida tänapäeva muutuvas ja kriitilises maailmas terve, on muutumas inimkonna põhiküsimuseks. Viiruste levik on hirmutav, kuid samas kahjuks ka mõistetav, kui vaatame meie looduse ja kliimaga seotud muutusi ning inimkonna tegevuse mõju meie keskkonnale.

Tohutu hulk baktereid on meie kaaslased nii organismis kui väliskeskkonnas. Põletikukoldest bakterite leidmine ei tee neist veel põletiku põhjustajat, fookusesse tuleb asetada keha kui tervik. Bakteritel on kehas palju ülesandeid: nad on kõige võimsamad immuunsüsteemi töö toetajad, seedimise soodustajad, ravimite ja toksiinide neutraliseerijad, vitamiinide ja hormoonide tootjad, luude mineraliseerimise kindlustajad, kolesteroolitaseme stabiliseerijad jne. Bakterite hävitamine nii meie sees kui looduses on viinud inimkonna autoimmuunhaiguste küüsi, olukorda, kus immuunsüsteem on muutunud meie enda vaenlaseks. Miks me neid siis ometi hävitame?

Kas me suudame veel taastada bakterite mitmekesisuse maapinnas, põhjavees, jõgedes ja meredes ning peatada metsade lageraie? Mahatma Gandhi on öelnud, et maa võib rahuldada inimeste vajadusi, aga ei suuda rahuldada inimeste ahnust.

“Meist endist sõltub, kas me säilime inimkonnana või mitte. Olukord on kriitiline,” kommenteerib Riina Raudsik.

RAAMATU SAAB TELLIDA SIIT!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga