1. Avaleht
  2. Tervis
  3. Magdaleena Tervisemajas toimuvad nüüd ka naistearstide ja ämmaemandate vastuvõtud
Magdaleena Tervisemajas toimuvad nüüd ka naistearstide ja ämmaemandate vastuvõtud

Magdaleena Tervisemajas toimuvad nüüd ka naistearstide ja ämmaemandate vastuvõtud

Renoveeritud Magdaleena Tervisemajas toimuvad nüüd ka naistearstide ja ämmaemandate vastuvõtud. Lisaks töötab noorte nõustamise kabinet, kus saab aega broneerida seksuaaltervise alasele nõustamisele.

Kaasaegsed ruumid ja kogenud personal tähendab parimat tervisenõustamise kogemust. Seetõttu alustas ITK Naistekliinik Magdaleena Tervisemajas naistearstide, ämmaemandate ja nõustajate vastuvõttu. Samal ajal jätkab ITK Naistekliinik tegevust ka oma traditsioonilistes kohtades ITK Ravi tänava naistekliinikus ja sünnitusmajas ning Tõnismäe polikliinikus.

Foto: Ida-Tallinna Keskhaigla

„Meil on hea meel pakkuda Magdaleena Tervisemajas laia valikut ämmaemanda teenuseid, mis on mõeldud noortele ja ka küpses eas naistele, kes käivad emakakaelavähi sõeluuringul ja rinnatervise kabineti vastuvõttudel. Meie kogenud ämmaemandate juurde saab pöörduda nii raseduse jälgimiseks kui ka sünnitusjärgseks kontrolliks ning rinnaga toitmise nõustamiseks,“ loetles uutes ruumides pakutavaid teenuseid ITK Naistekliiniku emadusnõuandla ämmaemandusjuht Silja Staalfeldt-Rahumägi.

Foto: Ida-Tallinna Keskhaigla

„Tänapäeval on ämmaemand naistele ja peredele nõuandjaks ja kaasteeliseks terve elukaare jooksul. Meie ämmaemandate poole võib pöörduda pereplaneerimise ja rasestumisvastaste vahendite kasutamise alustamise ja jätkamise küsimustega, aga ka siis, kui pereloomise plaane enam pole ning nn naiste asjad vajavad lihtsalt ülevaatamist,“ lisas ITK Naistekliiniku ämmaemandusjuht Vivian Arusaar.

Magdaleena Tervisemajas võtavad patsiente vastu eri valdkondade spetsialistid, kes teevad omavahel koostööd, et tagada parim tervishoiuteenus. Kui aga tekib vajadus edasisuunamiseks teise arsti juurde või mõnele protseduurile ITK Ravi tänava sünnitusmajja ja naistekliinikusse, siis Magdaleena Tervisemaja patsiendid ei pea ise endale uut aega otsima, vaid arst või ämmaemand saab aja broneerida koheselt.

ITK Naistekliiniku teenused Magdaleena Tervisemaja naistekliinikus:

  1. Raseduse planeerimise nõustamine
  2. Raseduse jälgimine
  3. Imetamise nõustamine
  4. Sünnitusjärgne nõustamine
  5. Rinnatervise kabinet
  6. Sõeluuringud
  7. Noorte seksuaaltervise alane nõustamine (kuni 26-aastastele)

Magdaleena Tervisemaja naistekliinik asub Pärnu mnt 104, I korrusel. Vastuvõtule pöördumiseks saab aja broneerida telefonil 666 1900 (E-R 7.15-18.00), elektroonselt digilugu.ee portaalis või kohapeal.

Head Uudised GoodNews