1. Avaleht
  2. Tervis
  3. Kuidas kodus oma keha puhastada?
Kuidas kodus oma keha puhastada?

Kuidas kodus oma keha puhastada?

Pharma Nordi koolitaja, toitumis- ja terviseterapeut Triin Terasmaa ja MaiWistik brändi looja, loodusterapeut ja joogaõpetaja Mai-Liis Kivistik korraldavad iga kuu viimasel neljapäeval vestlusi terviseteadlikkuse teemadel. 30. märtsil on teemaks kodune kehapuhastus. Nad selgitavad, et maksa peab toetama kogu aeg. Mida sel puhul meeles hoida: kui vähendad koormust kehale ökoloogiliselt puhta olmekeemia, kosmeetika ja toidu tarbimisega, siis oled teinud juba suure sammu kogu organismi ja maksa toetamiseks.

Mai-Liis Kivistik. Foto: Helen Tulp
Mai-Liis Kivistik. Foto: Helen Tulp

Vestlusõhtul tuleb juttu:

  • Kuidas ja milliste ravimtaimede või toidulisanditega saab keha toetada?
  • Mis on need järjestikused sammud, kui soovid, et keha oleks puhas ja terve nii seest kui väljast?

Triin võtab terve hooaja vältel läbi palju erinvaid teemasid toidulisandite valdkonnast. See tähendab, et igal korral on osa vestlusest ülevaade toidulisanditega seotud mingist küsimusest, kuidas valida, mida valida, miks võtta toidulisandit, kuidas saada tervisekasu, mida jälgida, kas kõige odavam või kõige kallim, mida koos ja mida eraldi võtta, millised ravimid mõjutavad toitainete omastamist organismis. Iga kord uurime ka põgusalt, mida teadlased põnevat on avastanud.

Triin Terasmaa (Foto Helen Tulp)
Triin Terasmaa. Foto Helen Tulp

Mai-Liis avab sügavamalt ravimtaimede maailma. Miks ja kuidas taimed meid igal aastaajal toetavad ning kuidas üht või teist ürti kasutada. Ta selgitab lähemalt, kuidas taimedega sõbraks saada ning tuua nad endale igapäevasesse kasutusse. Miks üldse on vaja pöörata tähelepanu ravimtaimedele ja kuidas ürtide tarbimine immuunsust hoiab?

Juhendajatest:

Triin Terasmaa on terviseterapeut, kelle kirg on tervist toetav eluviis. Ta omab sotsiaaltöö alast kõrgharidust ning toitumisterapeudi ja funkstionaalse toitumise nõustaja diplomit. Varasemalt omab 3 aastast töökogemust toitumisterapeudina ning on ennast täiendanud erinevate, nii füüsilist- kui vaimset tervist toetavatel aladel. Hetkel töötab Pharma Nordis koolitajana ning lisaks terviseterapeudina.

Mai-Liis Kivistik on elustiili brändi MaiWistik looja, loodusterapeut, joogaõpetaja ja tulihingeline tervist toetava elustiili edendaja, kes usub siiralt, et sinu sära ja enesekindlus tuleb sellest, mis sa sööd ja kuidas oma keha eest hoolitsed.

Tema teadmiseid pärinevad aastate pikkuselt rännakult tervisemaastikul, mis algas tippspordi, võistlustantsu, radadel ning süvenes tänu spordivigastusele ajas üha enam. Ta on elukestev õppija ja läbinud erinevaid tervise ja vaimsuse koolitusi alates 2013 ning lõpetanud nende seas ka Herbaticumi.

  • Rohkem infot SIIT!
Head Uudised GoodNews