1. Avaleht
  2. Tervis
  3. Kuidas nahk peegeldab seda, mida me sööme?
Kuidas nahk peegeldab seda, mida me sööme?

Kuidas nahk peegeldab seda, mida me sööme?

Triin Terasmaa ja Mai-Liis Kivistik korraldavad 30. novembril Facebooki otseülekande teemal „Nahk kui toitumise peegel“. Kas oled kunagi mõelnud sellele, kuidas meie nahk peegeldab seda, mida sööme? Triin ja Mai-Liis rõhutavad, et toitumine mängib olulist rolli naha tervise ja ilu kujundamisel ning sellel üritusel saab rohkem teada toidu ja naha seoste kohta.

Teemad, mis läbi võetakse:

  • Toitumise mõju nahale: mis on seos?
  • Parimad toidud naha heaolu jaoks.
  • Nahahoolduse nõuanded ja näpunäited.

Omavahel vestlevad terviseterapeut Triin Terasmaa ja loodusterapeut Mai-Liis Kivistik. Vestluse käigus jagatakse mõtteid toitumise, taimemaailma ja psühholoogia vaatenurkadest.

Triin Terasmaa. Foto Helen Tulp

Triin Terasmaa on terviseterapeut, kelle kirg on tervist toetav eluviis. Ta omab sotsiaaltöö alast kõrgharidust ning toitumisterapeudi ja funktisonaalse toitumise nõustaja diplomit. Varasemalt omab 3 aastast töökogemust toitumisterapudina ning on ennast täiendanud erinevate, nii füüsilist- kui vaimset tervist toetavatel aladel. Hetkel töötab Pharma Nordis koolitajana ning lisaks terviseterapeudina.

Mai-Liis Kivistik on elustiili brändi MaiWistik looja, loodusterapeut, joogaõpetaja ja tulihingeline tervist toetava elustiili edendaja, kes usub siiralt, et sinu sära ja enesekindlus tuleb sellest, mis sa sööd ja kuidas oma keha eest hoolitsed.

Tema teadmiseid pärinevad aastate pikkuselt rännakult tervisemaastikul, mis algas tippspordi, võistlustantsu, radadel ning süvenes tänu spordivigastusele ajas üha enam. Ta on elukestev õppija ja läbinud erinevaid tervise ja vaimsuse koolitusi alates 2013 ning lõpetanud nende seas ka Herbaticumi.

  • Rohkem infot leiab SIIT!
Head Uudised GoodNews